KONST / Litografier / Färglitografi 14744053
nr 1474 4053
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Lars Pirak (f. 1932), Sverige. "Vid Parkka". Signerad, numrerad 226/320. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 57x67 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:11:17
10/6 07:10:33
1.000 kr
13/6 09:49:54
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak